Meteen naar de inhoud
CamperGast » Het wordt mooi weer!

Het wordt mooi weer!

  • door

Eindelijk, het wordt mooi weer!

Het is goed nieuws dat na 3 jaar te veel droogte de (grond)waterstand in Nederland weer hersteld is. Met andere woorden, we hebben genoeg regen gehad. Dus nu is het tijd voor ☀️☀️?.
De weersvoorspellingen laten een ommekeer zien vanaf komend weekend. Jippiieeeee.

Wat ga jij doen in juni?

Langzamerhand is er steeds meer mogelijk. In Nederland kunnen we al vrij rondreizen en de Europese landen bieden ook steeds meer perspectief.

De ANWB-reiswijzer en de het Ministerie van Buitenlandse Zaken geven up-to-date informatie met betrekking tot de mogelijkheden in andere Europese landen.

Beperkte beschikbaarheid

Het is gekkenhuis in camperland. Dat vinden wij niet raar want wij kennen de vrijheid en andere voordelen van een camper. Steeds meer mensen ontdekken dat ook. We krijgen gelukkig louter positieve reacties van de mensen die het zelf ontdekken.
De beschikbaarheid is dus beperkt en wordt met de dag minder.

Wil jij juni ontdekken met een camper? Bekijk dan hier de beschikbaarheid. We hopen je snel te zien.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

× WhatsApp CamperGast!